Trije Rusi zmagal na mednarodnem tekmovanju iPhone Photography Awards

• Trije Rusi zmagal na mednarodnem tekmovanju iPhone Photography Awards

Žirija mednarodnih foto natečaja zmagovalcev iPhone Photography Awards, objavljenih v letu 2017. Trije Rusi vrh seznama so - Barbara Vislenko, Julija in Sergey Smetanin Pesterev.

iPhone Photography Awards (IPPAWARDS) - prvi te vrste fotografskega natečaja, ki na iPhone. Tekmovanje je bilo ustanovljeno leta 2007, da se dokaže ustvarjalni potencial streljanje na iPhone, navdihniti in rally skupnost ljubitelje mobilne fotografije iz celega sveta.

Julia Smetanin uvrščena na drugo mesto v kategoriji "Flora". Julia se je rodil v Tatarstan, se je preselil v Moskvo, da bi študij, zdaj pa ima svoj posel. uči tudi fotografijo. "Strel je delo, ko sem se pripravlja na predavanje o tihožitja sestavi."

Sergey Pesterev - drugo mesto v kategoriji "Landscape". Programer in ljubiteljski fotograf iz Moskve. "Ta slika je bila sprejeta 30. januarja 2016 o Olkhon Island Bajkalsko jezero. To je prvi led, ki se je pojavila po 30 stopinj mraza. To se imenuje "jezero na ledu na zahodu." "

Sestava zmagovalcev tudi ukrajinski grafični oblikovalec Vlad Vasilkevich. Je osvojil tretje mesto v kategoriji "Portret". "Naslov tega dela:" Rekli so, ki poteka pri nas, to je samo dirka, "je bila narejena v letni dogodek, ki združuje šport in zabavo, in je namenjen spodbujanju zdravega načina življenja v mestu !. Barvita dirka - to je praznik, vse teče pod volleys barv Holi izčrpan nagrade je zbrati sredstva za otroke. Barvita dirka - to je priložnost, da bodite pozorni na individualnost in edinstvenost vsake stranke "!

Zdravnik iz St. Peterburga Varvare Vislenko na drugem mestu v kategoriji "Otroci" s fotografijo svoje hčerke na plaži. "Na fotografiji, moja tri leta stara hči, je contorts pači. Slika je bila posneta na iPhone 6s na Baliju, Canggu leta 2017. "

V svojem instagrame Barbara zapisal, da je zelo zadovoljen nepričakovano zmago, je to "glas ni zmagal v svojem življenju."