Vodyanov Ivan - uspešen bodybuilder Rusija

Vodyanov Ivan začela aktivno sodelovati na tekmovanjih ruskega pokala v letu 2002. Igral je na turnirju in se lahko ponosni na prvo mesto na prostem kategorije "mladinci" pri imenovanju "bodybuilding".

Po tem, leta 2003, je voda Ivan tekmovali v dveh turnirjih: prvi - Moskva pokal, v katerem mu je uspelo, da bo sedmo mesto v kategoriji za moške in 87, 5 kg. Imenovanje seveda, bodybuilding. Drugi - pokal v moskovski regiji. Tu mu je uspelo osvojiti peto mesto v bodybuildingu za moške v kategoriji teže do osemdeset-sedem kilogramov.

poklicni razvoj

V letu 2010 je Ivan Vodyanov osvojil šest turnirjev:

• pokal Lipetsk regiji. Vodyanov zmagala skupina za moške bodybuildinga v kategoriji do 90 kg.
  • Moskva Prvenstvena bodybuilding. Športnik osvojil skupino za moške v kategoriji teže do 90 kg.
  • pokal Moskva regiji. Vodyanov osvojil moške skupine, težo - do 90 kg.
  • pokal Privolško FD. Ivan swept do zmage v kategoriji teže do 90 kg.
  • Ryazan regija bodybuilding pokal. Zmagal kategorije nad 85 kg.
  • pokal Samara regiji. sem zmagal v kategoriji do 90 kg.

Zdaj je znano, da mnoge Vodyanov Ivan, bodybuilding - to je področje, na katerem mu je uspelo doseči velik uspeh. Prvi mesti v različnih turnirjev in tekmovanj zgovorno potrjujejo status športnika. Vendar pa zapis Ivan nima samo briljantne zmage. Moskve pokal je osvojil deveto mesto v kategoriji teže do 85 kilogramov v "bodybuilding". In v regiji Brijansk, mu je uspelo vzeti tretjem mestu v prvenstvu. Športnik se soočajo z dostojno konkurenco, vendar je kljub temu uspelo premagati veliko tekmovalcev.

Nadaljnji napredek

Leta 2011 je sodeloval v boju za Kaliningrada vode Ivan pokala. Bodybuilding - njegov najljubši šport. Vodyanov zmagal v kategoriji več kot devetdeset kilogramov. Pokal Lipetsk regiji - je zasedel prvo mesto v kategoriji teže devetdeset kilogramov. Sodeloval je pri Rybinsk prvenstvu. Poražen v bodybuildingu, kategorija teža - več kot petinosemdeset kilogramov.

Vodyanov Ivan je tretje mesto na moskovskem pokalu, v kategoriji do 90 kg, kot bodybuilderji. V svoji karieri precej velik šampion sodeloval v pokalu Rusije, Ryazan in regiji Ryazan. Igral je v Volgograd tekmovanjih in je bil nagrajen na številnih drugih. Vsakič, ko je bil vpleten v hudi konkurenci, ampak obupan želja po zmagi ni dovoljeno Ivan bi bruhal. Vsakič, ko bodybuilder dosegli še večji uspeh, zaslužijo naziv in avtoriteto. Danes je ni več novinec in mu daje nasvete glede priprave. Ampak ne iščejo skrivnosti ali posebne metode priprave Vodianova. Kot ga je športnik izjavil: "Ključ do uspeha - je delati s polno predanostjo!"

Prvi razredi

Ivan Vodyanov, usposabljanje, ki se je začela z domačo bum nekaj let vztrajno šel na svojega cilja. Kot referenca v času je izbral Jean-Claude Van Damme. Tesno tem borilne veščine športnik vedel precej sposobna doseči isto graditi, kot filmska zvezda.

V dvajsetih letih prvič Ivan začela udeleževati "zibanje". ga kličejo samostojnih poklicev je bilo precej težko, in kmalu fitnes odšel v iskanju novega zatočišče. Kmalu je mladi športnik srečo, da se v resno klubu, ki ga je obiskala s takimi številkami, kot Sergej Shelestov in člani "Alfa" skupine. Kmalu obetaven bodybuilder je dejal eden od trenerjev in povabila, naj se skupaj. Torej za Ivan začel ta usposabljanja, in le osem mesecev kasneje, je govoril na prireditvi WWF.

Fizikalni parametri

25. december 1980 se je rodil Ivan Vodyanov. Višina, teža in fizična oblika danes športnik doseže osupljivo zmogljivost. Njegova teža na tekmovanju ne presega sto kilogramov. Med sezone lahko do 105. Športnik je vedno v odlični formi, saj se ne ustavi usposabljanja. Višina bodybuilder doseže 170 centimetrov.

Vodyanov posebna prehrana ne držijo, porabijo običajne hrane. V času povečuje težo in se ne šteje kalorij. Glavna skrivnost športnika - dolgotrajno usposabljanje, redni obiski telovadnice in zdravega načina življenja.