Anastasiya Kuzmina: biografija, športna kariera, nagrade, družinsko in zasebno življenje, fotografije

Kuzmina Anastasiya Vladimirovna se je rodil 28. avgusta 1984 v mestu Tyumen, Rusija. Slavni športnik 34 let, višina - 180 cm To je olimpijski prvak tri čas, kot tudi najboljša biatlonka .. Zakonski stan - poročen, ima dva otroka: sina Elizeja in hči Olivia.

Anastasia Kuzmina fotografija in biografije

Slavni športnik je znan po vsem svetu po svojih zmag v smeri biatlonu. Anastasia sprva igrati za Rusijo, in tam že je pokazala odlične rezultate. Prihod na Slovaškem, je postala zmagovalka olimpijskih iger trikrat in dvakrat zasedel prvo mesto na evropskem prvenstvu. Do konca leta 2010, so imeli novinarji športno opredeliti Anastasia Kuzmina - ". Najboljši športnik Slovaško"

otroštvu

Anastasia je rodil v Tyumen, in je bil tam in začel športne kariere dekle. Oče Anastasia Kuzmina - Shipulin Vladimir Ivanovič, in njegova mati - Alla Abushaevna. Nastia starši so mojstri športa biatlon in tek na smučeh. Tri leta kasneje, v športu so bili rojeni družinskih dvojčka - sestra Anastasia Kuzmina in Anna brata Antona. Slednji je tudi znan športnik v družini. Anton Shipulin - Olimpijski prvak in veliko upanje za biatlon Rusije.

Športna kariera Nasty malo določi, da je njeni starši. Sprva dekle ni bila zadeva en šport. Na primer, mama in oče dal hčer Nastya v smučanju, potem slavni športnik začel drsati in karate. Ampak na neki točki je bilo treba izbrati eno stvar, in Anastazija Kuzmina je dejal, tek na smučeh.

Mali Nastya usposabljajo pod vodstvom izkušenega inštruktorja Hope Dmitrievna Kovrizhnykh. Zaradi tega je osvojila več kot eno tekmovanje za najmlajše. Toda čez nekaj časa je bila Anastazija prenese na območju ekipe, in je prišla do drugega trenerja.

Adolescenca

V biatlonu Anastasiya Kuzmina prišel v mladosti, ko je bila stara petnajst let. V tem obdobju se je razširil svojo športno Presence banka veliko število medalj, pridobljenih v različnih tekmovanjih in mednarodnih prvenstev. Osrednji dogodek za Anastasia Kuzmina postal vključeni v YUCHM v Italiji, mesto Ridnau, ki je potekala v letih 2001-2002. tam je bilo, da je Anastasia drugo častno mesto v ekipni štafeti.

Visoko šolstvo Anastasia Kuzmina zmagala v non-univerzi. To je bil zakon Inštitut Tyumen ruskega ministrstva za notranje zadeve.

Športna kariera

Predloženi delo športniki začelo leta 2005, ko je dosegla višino 150 cm, teža - 68 kg. Anastasiya Kuzmina udaril rusko reprezentanco in za več sezon je zastopana le s to državo. Prvo tekmovanje za dekleta začela turnir v Oberhof. Vsi športniki tekmovali za svetovni pokal. Anastasia Kuzmina dobil 63 v skupnem seštevku.

V 2006-2007. Nasty rezultati so boljši, in v eni od dirk je osvojil trinajsto mesto. Vse ostalo v času, ko je bil končuje kariero, nič manj znani olimpijski prvak Galina Kukleva. Na enem od slovesni seji, je dal svojo puško, ki je zagotovljena Galino, ji je prinesel uspeh v športu, Anastasia Kuzmina.

Premikanje in nadaljuje pot

Leta 2008 je slavni športnik na osebne okoliščine poti je prišel na Slovaško. Toda biatlon ona ni ustavil in odšel v reprezentanci države. Tu se je odlikoval tudi s svojimi predstavami. Prvo tekmo na Slovaškem za Anastasia Steel pokal IBU, ki je potekal v italijanskem mestu Martello. Po tem, Anastazija Kuzmina je kratek premor zaradi rojstva prvega kariere otrok.

Po tem času, Anastasia se odločili za sodelovanje v svetovnem prvenstvu v Peng Chang. V tem tekmovanju, športnik končal na drugem mestu zaostaja Ruski Olga Zaitseva. Z najnovejšo Anastasia prej delovali kot ekipa.

Malo kasneje, Anastasia Kuzmina zmagala svoje mesto na svetovnem prvenstvu in osvojil srebrno medaljo. Nato je športnik sodelovali na dveh turnirjih evropskega prvenstva v Ufa, Rusija. In to je, če namenska dekle osvojil prvo mesto. Po nekaj časa, je zmagala na svetovnem prvenstvu v Avstriji in dobil nazaj zlato medaljo.

Poleg vseh dosežkov v športni karieri, Anastasia Kuzmina verjame, da je najbolj pomembna stvar - zlato na olimpijskih igrah. Njena prva zmaga v tem tekmovanju je potekala v Vancouvru leta 2010. Potem, štiri leta kasneje, je spet osvojil prvo mesto v Sočiju.

Vendar ne brez poškodb. Med zmag Anastasiya Kuzmina prejela resne poškodbe roke. V zvezi s tem je morala umakniti iz tekmovanja za svetovni pokal v Oberhof in Ruhpolding. Kljub vsem težavam, slavni biatlonka je menil, da tovrstno spodbudo trdega usposabljanja za naslednjih olimpijskih iger.

Po zgoraj navedenih tekmovanj Kuzmin zapustil šport iz družinskih razlogov, za dve leti. Malo ljudi pričakuje, da bo športnik mogli vrniti na svoje kariere. Vendar Anastasia Kuzmina presenetil vse in se vrnil v ekipo ob koncu leta 2016. Nimajo časa za rešitev, ki je znana biatlonka takoj dobil v prvih šestih športnikov v državi.

Osebno življenje

Med aktivno športno življenje je Anastasia prijeten dogodek. Leta 2007 Kuzmin poročena. Zakonec znani športniki obrnil izraelski smučar Daniel Kuzmin. Z ženo Anastasia srečali v rednem delu tekmovanja v Avstriji, Ramsau.

Treba je omeniti, da je športnik odločil, da spremeni svoje ime v Shipulina Kuzmin. In to je pod mlada ženska je prišel, da je znan. Potem Anastasia je najbolj pomembno odločitev v svojem življenju - preselil v državo, kjer je njen mož je dvanajst let doma - Slovaška. Tudi znani biatlonka prenehal igrati za ruski reprezentanci in odšel v ekipo druge države.

Sprva je mlada ženska, ki takšno odločitev zaradi rojstva sina - Elizej. Vendar pa, kot že omenjeno, športnik nadaljeval svojo kariero. In tu pred Anastasia Kuzmina dobil pomembno izbiro: ostati in živeti s svojim možem in tekmujejo za Slovaško ali pa pojdite domov. Nedvomno je Kuzmin je svojo odločitev v korist družine in ostal v mestu Banski Bystrici z možem Daniel. Tam je in začeli uveljavljati. Hči Anastazija Kuzmina Olivia se je rodil leta 2015.

uživajo

Kljub karieri, Anastasia Kuzmina pridobila in druge hobije. Na primer, kuhanje. Rada kuham in prišli do novih okusnih jedi za svoje ljubljene. Poleg tega, Anastasia rad posluša sodobne glasbe. Zahvaljujoč svoji atletske usposabljanja teči z velikim veseljem. Anastasiya Kuzmina včasih razmišlja o tem, kako odkriti cvetličarno, kjer bi ji ustvarili lepe cvetlične aranžmaje.

Znan biatlonka in njen brat, Anton Shipulin aktivno pomoč dobrodelnih organizacij. Skupaj z možem, pokliče v čim bolj pogosto za bolne otroke v Slovaški bolnišnici Roosevelta, ki poskušajo pomagati in dati darila.

Zdaj Anastasijo Kuzmin

V 2016-2017 slavni športnik, ki za svojo državo v naslednji sezoni in osvojil 40. mesto v skupnem seštevku in 176 točk. Anastasia odločil, da ne živijo na njem in izboljšali svoje strokovno obliko. Kuzmina, ki se začnejo z vzmetnimi zbirke, ki je prišel ven na progi v norveškem Shusheene. Poleti približno tri tedne, da se izkažejo slavni biatlonka športno izkušnjo v Novi Zelandiji. In v jeseni Anastasia Kuzmina, sodeloval v IBU pokalu v Švici.

V naslednji sezoni v svetovnem pokalu fazi profesionalni športnik je osvojil dve srebrni in dve zlati medalji. Ta dogodek je potekal v Annecyju in Hochfilzen. Tam je Anastasia Kuzmina zmagala častno mesto v skupnem seštevku.

Treba je omeniti, da je znanih biatlonce ni socialnih strani v "Instagrame". Toda njeni oboževalci odločili, da ustanovijo skupnost "Vkontakte", ki je namenjena za vse dosežke profesionalnih športnikov.