Alexander Stepanov: nadarjeni skater in lepo dekle

Danes je ruska umetnostno drsanje bila neka kriza plesnih parov. V tem primeru imamo priložnost, da se izkaže mladi fantje, ne tako dolgo nazaj končal svoje nastope v mladince. Med njimi - mladih učencev svinjine in Beetle. Lep polovica obetavno duo je Aleksander Stepanov, drsalec, čigar biografija v profesionalnem športu se šele začenja.

Začetek poti

V umetnostnem drsanju mame bi svoje hčere v zelo rosnih letih. Sem bil nobena izjema in Aleksander Stepanov, ki je prišel v športu v starosti 4. Rodila se je v Sankt Peterburgu leta 1995. Sprva je bilo dekle, ki se ukvarjajo s odinochnits skupini. Vendar pa je na neki točki je prišel krizo rasti. Od enajstih let, ni mogla izvesti skokov, zavezujoče njeno starost. Alexander Stepanov nenehno pada na ledu in postal močno zaostaja za vrstniki.

Vendar pa se razlikuje dobro koreografijo, je zelo umetniško. Mnogi strokovnjaki ji je svetoval naj grem na balet ali ples na ledu, in je napovedal lepo prihodnost v teh disciplinah.

Bilo je na tej točki, je bilo težave v družini olimpijski prvak Bukin. Njegov sin Ivan izgubil partnerja Elena Ilyina, ki so šli na Nikita Katsalapovu. ROM z nastopi posnetih Alexandra prišel do družinskega sveta, in Ivana mati všeč lepo, plastično dekle. V letu 2008 so se fantje skupaj, in se lepo harmonično par. Trener duo je bil Svinjina in hrošča, pod vodstvom katerega so še vedno delajo.

Junior nastopi

Prvi turnir novega para so postali mala tekmovanj v Samari za začetnike drsalcev "La Cumparsita". Zmagali so z veliko rezervo od konkurence za prvič pritegnil pozornost.

Prvi pomembni rezultati v mladinskih tekmovanjih so bili v letu 2012. Alexandra Stepanova in Ivan Bukin takoj pojavil na stopničke, osvojil končno srebro. Leto kasneje, so dosegli pomemben napredek in so postali svetovni prvaki.

Prav tako so stalno vključeni v fazah Grand Prix. Trikrat Alexandra Stepanova, skupaj s pravim partnerjem dosegla finalni turnir v sezoni. Zmaga je bila dosežena na tekmovanju v Sočiju 2012.

Od prvega pojava par ledu Alexandra Stepanova in Ivan Bukin pojavil veliko oboževalcev na socialnih omrežjih. Fantje se imenuje ena izmed najbolj presenetljivih in čudovitih rolkarjev. Vendar pa glede na Irina Zhuk trenerja, Alexander ne samo svetlo dekle, ampak tudi zelo energična in umetniško drsalec.

Začetek odlično kariero

Leta 2013 so rolkarjev postopoma poskusite svojo roko na odrasle tekmovanjih. V tej sezoni so bili prvič na odru Grand Prix, vendar ne preveč uspešno. Kljub temu pa so otroci imeli priložnost, da se izkažejo in poslali braniti čast države na univerzijado 2013.

Svetovni študentov igre so neke vrste prehodno obdobje od junior tekmovanja na turnirju za odrasle. Alexander Stepanov, drsalec, se šele začenja izvajati na visoki ravni, zelo zaskrbljen, da se je odrazilo v prvem delu duetu. Vendar pa je v prosti ples fanta peljala navdih in postala tretja, pri čemer končno peto mesto. Takoj po univerzijade par Stepanova in Bukin prvič sodelovala v prvenstvu odraslih Rusije. Bolj izkušeni tekmovalci drsali njihov program je bolj stabilen, in nedavni mladinci so se sredi mize. Potem so športniki imeli odmor v predstave zaradi bolezni Bukin in Aleksander Stepanov je bil prisiljen sam vlak.

Prva velika nagrada

Prva velika nagrada prišla do drsalec po olimpijskih igrah v Sočiju. Pred tem celo leto, so analizirali vzroke za neuspehe, osla tehniko, poskuša različne variacije melodij za svoje poljubnih programov. Rezultat je bil par viden napredek.

2014/2015 Sezona se je začela z zmago na turnirju na Finskem. Nekaj ​​tednov kasneje Alexandra Stepanova in Ivan Bukin zavarovane uspeh, osvojil bronasto medaljo na Grand Prix v Ameriki.

Vendar pa je šibka točka fantov je še predstava doma. Na tekmovanjih v Moskvi drsalec ona ni soočila s stresom in odgovornosti in drsal pod svojimi zmožnostmi.

Vendar pa so se odlično nastopila na ruskem prvenstvu in so pridobili pravico do udeležbe na evropskem prvenstvu. Na evropskem prvenstvu, in ki je bil najbolj dragoceno nagrado par na dan. Nastavitev osebnih bests v vsako od vrst programov, Alexandra Stepanova in Ivan Bukin vzel bronaste medalje na turnirju.

Nedavna kampanje

Sledile so predstave na dveh svetovnih prvenstvih, še en poskus na evropskem prvenstvu, vendar postopoma napreduje drsalci so se kljub temu niso mogli priti blizu voditelji ledu ples blizu in se znašli daleč od zmage.

V tej sezoni Alexandra Stepanova in Ivan Bukin izboljšala svoj dosežek v ruskem prvenstvu, postal drugi, in spet prislužil vstopnico za kontinentalno prvenstvo. V grenkim boju jih je peto mesto.

so vstopili v prvo deseterico na svetovnem prvenstvu na Finskem.

Alexander Stepanov, skater fotografije, ki zasvetil na lestvici od najlepših atletinj, ki napredujejo iz leta v leto. Bright, Drečeći Dugonog blondinka, je zelo ekološko in izgleda lepo na ledu, nadaljnjo krepitev vtis uspešnosti ruski par plesalcev.